NXT,WWE,ECW and more cool diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NXT,WWE,ECW and more cool diaries

NXT and more Diaries only here!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Episode 1

Go down 
AuthorMessage
laiok
Admin
Admin
laiok


Posts : 11
Join date : 2010-08-11

Episode 1  Empty
PostSubject: Episode 1    Episode 1  EmptyWed Aug 11, 2010 2:58 am

Quote :
Spoiler:
-----------------------INTRO-----------------------
Това е инзванреден епизод на NXT който се провежда 3 пъти в месеца е в този епизод ви гарантирам, че ще видите нещо невиждано убеден съм, че това ще е страхотно шоу!
TITANTRON
И на ринга излиза настоящият шампион на NXT Дейвииид...Отънгааа..
Отънга миналата събота ни показа впечатляваща победа като грабна така мечтаното злато от всеки и стана първият някога държал тази титла да ето виждате го влиза в ринга качва се на оптегача и вдига титлата над главата си подават му микрофон и той започва да говори:
- Как сте да здравейте, меналата седмица аз ви показах, че Скип Шефилд неможе да ме победи той е поискал реванш и тази вечер ще трябва да защитавам златото...НО ПАК ЩЕ ГО ПОБЕДЯ НАЛИ!? Публиката извиква ДА! И така аз пак ще му направя онзи БОЛЕН ГРЪБНАКОТЛОШАЧ и този път ще го тръшна толкова силно, че да му счупя шибания....
TITANTRON
WHAT!?!ITS SKIP SHEFFIELD!!Той се е забързал към ринга с нервна физиономия и носи микрофон със себе си ема явно нещо да ни каже!
- Ей Отънга какво си мислиш ти спечели по късмет малък пиклю ще се научиш да ме уважаваш или ще ти счупя връта сред като ти заби BACKSTUNNER! Чу ли ме мърша!?
- Да чух те ясно разбери, че съм по добър от теб ти никога няма да имаш тази титла и аз лично ще се погрижа и ще победя Даниел Браян на турнира BACKSMASH! Сега ти разбираш ли какво ти говоря КРАВАР!?!?! Какво Шефилд забива удар на Отънга той отвръща и се млатят като полудели!О, не Скип взима гонга и право в лицето на Отънга и му крещи РАЗБИРАШ ЛИ СЕГА АД КАКВО ТИ ГОВОРЯ!? Охраната ги осмирява какво брутална атака! Е, нека да започнем с първият мач за вечерта!
TITANTRON
AND FIRST...ALEX RILEY
TITANTRON
AND HIS OPONNENT...MICHAEL MCGILLICUTTY
Това е дебютният мач на Майкъл а миналата събота видахме Алекс Райли в отборен мач с Пърси Уатсън те се справиха много добре и грабнаха победата! Така ето, че гонго бие Майкъл налита с леки саблени удари след това с бързи и ряски юмруци ето, че Алекс Райли е повален Майкъл го вдига и го поваля с гореща пържла право в гърдите на неговият опонент Алекс Райли мисля, че Мъкгиликъти ще спечели този мач много добре се справя срещу хлапето което ни е пъхало по шкавчетата в колежа! Майкъл вдига Алекс Райли и се готви за суплекс, но Алекс РАйли контрира с люлката 1...2...3..НЕ нямаме три Алекс Райли едва не беше изстрелян в въздуха двамата са на крака и се вкопчват ето, че Алекс Райли прави на Майкъл МъкГиликъти страхотен Бели ту Бели суплекс сега крака е горе 1...2...3...!?! НЕ това беше втори опит за туш от страна на Алекс Райли и логично, че ще има повдигане Алекс Обработва врата на Майкъл Мъкгиликъти, но ето, че виждаме захват около врата това боли, но Майкъл МъкГиликъти се опитва да се измъкне и го направи засилен е към въжетата падащ лист Майкъл се развихря още един и това е страхотен Германски суплекс това наистина заболя Майкъл отива в едната сглобка чака Алекс да се изправи засилва се, но отнася ритник Алекс Райли го вдига на раменете си и това е TKO!TKO!TKO!1.......2...3.Да той успя да спечели тази битка какъв оспорван мач да видим това страхотно Ти Кеи Оу още един път!!!
Episode 1  33agebp
WINNER ALEX RILEY!
Какво зрелище тази вечер дами и господа очакваме още страхотни мачове тази вечер Майн Евента ще е мач реванш за световната титла Скип Шефилд ще се изправи срещу настоящият шампион Дейвид Отънга не гасете компютъра останете с нас!
TITANTRON
Време е за "Talk the Talk" Show With Percy Watson! Special Houst: Justin Gabriel!
Дами и господа миналата седмица играх отборен мач с Алекс Райли и победихме а и да искам да поканя моят гост тази вечер Justin Gabriel
TITANTRON
Ето го и него Джъстин Габриел той се качва на ринга, но е без микрофон гледа Пърси Уатсън право в очите и ох почват да се млатят какво по някакъв човек искача от публиката почакай малко това е Джон Сина той хваща Джъстин Габриел за крака и STFU!STFU!Публиката усвирква мощно а сега Пърси и Джон се махат от залата! Нека видим това STF!Държа го близо около 1 минута и никой не се намеси на Джъстин може да му е засегнат крака и врата!
Episode 1  20ru2ht
Какъм шок дами и господа, но сега е време за нашият главен мач дами и господа!
TITANTRON
Този мач ще се води до туш и е за световната титла първи на Ринга излиза Скииир Шефилд! Почакай Отънга е зад него и го напада с мощни ритници и удари в бъбреците удар след удар вкарва го на рнга засилва се и това е Байсикъл Кик 1..2....НЕ нямаме туш Дейвид Отънга го вдига и това е вдига го за чудесен вертикален суплекс държи го във въздуха 1.2.3.4.5.6 Е на шестата секунда го тръшна какъв мач! Сега го вдига за БОЛНИЯТ ГРЪБНАКОТРОШАЧ, но НЕ Скип ШЕфилд започва да го налага и прави чудесен Бодислем! Сега го причаква и това е САБЛЕНИЯТ УДАР ОТ АДА! Но улучи съдята Скип видя чудесна възможност Отънга се засилва, но отнася БОТУШ В ЛИЦЕТО! Скип слиза от ринга и взема шампионският колан е ето, че се опита да удари Дейвид Отънга, но той заляга и това е удар удар и Скууп Слем От Страна на Отънга! Опитва туш, но няма съдя ето, че търчи нов съдя към ринга 1..2..НЕ как го направи дори след този скууп слем Скип Шефилд намери време да изстреля лявото си рамо във въздуха! Дейвид се чуди какво трябва да направи, за да спечели мача и да запази своята така мечтана световна титла тръгва да вдига Скип, но Той му прави 4-Ъп! След което е бесен маха налакатника си и се приготвя да направи САБЛЕНИЯТ УДАР ОТ АДА! Засилка, но Дейвид се отдръпва и ченето на Скип Шефилд беше забодено право в сглобката! Сега Дейвид бързо се свестява от побоя чака Скип да се обърне ще го направили отново да вдига го и тооооооооооооооова ееееееееее.....SICK SPINEBUSTER!SICK SPINEBUSTER!Дейвид Отънга не губи време веднага издърпва посредата на ринга Скип Шефилд и това е опит за туш 1......2...................3 ДА! ДА! ДА! ДА! ДА! Да той запази златото той го направи запази златото си и ще се бие срещу Даниел Брайън на турнира BACKSMASH! Да видим още един път този невероятен ход от страна на Дейвид Отънга каков ход само!
Episode 1  2367888h
Каква нощ само ще се видим тази събота за още много страхотен екшън!
Back to top Go down
https://nxtdiary.forumotion.com
 
Episode 1
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Episode 3
» Episode 2
» Episode 1
» Episode 2
» Free Download Vampire Diaries Season 2 Episode 22.co.tv-adds

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NXT,WWE,ECW and more cool diaries :: NXT Diary :: *EXCLUSIVE*NXT DOMINATION-
Jump to: