NXT,WWE,ECW and more cool diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NXT,WWE,ECW and more cool diaries

NXT and more Diaries only here!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Episiode 1

Go down 
AuthorMessage
sangrr

sangrr


Posts : 8
Join date : 2010-08-11

Episiode 1 Empty
PostSubject: Episiode 1   Episiode 1 EmptyWed Aug 11, 2010 3:52 am

Quote :
Episiode 1 Smackdown%20Logo1%20resized3


Без никакви theme song-ове, pyro effect-и, SmackDown започва с Си Ем Пънк и Люк Бесилото, които са в средата на ринга. Пънк е с микрофон в ръка и започва да говори:

CM Punk:Дами и господа, тук съм за да направя едно кратко съобщение.Както знаете на идният турнир "Fatal 4 Way" ще има мач по двойки!Шампиони срещу шампиони.Шампионите от Първична Сила Миз и Джон Морисън ще се изправят срещу нас Стрейд Ейдж обществото!Победителите получава титлите на загублите и така стават Unifed!Тези 2 титли а човек дават правото да се явявъш и в трите шоуто на Световната федерация по Кеч!Е,Миз и Морисън пригответе се защото мислим да ви излекуваме с една трагична загуба за вас а ние?Ние ще царуваме в 3-те шоуто,като бъдем НЕПОБЕДИМИ!

Пънк хвърля микрофона, а в залата гръмва "WASS UP" на Intercontinental Champion R.Truth!

----------------------------------------------------------------------------

TITATRON!

R.Truth върви към ринга смело, а Пънк и Бесилото се настаняват на два стола пред коментаторската маса, за да гледата мача от близо.Труф влиза в ринга, отива до сглопките и прави своят trade mark taunt. След което слиза от тях и застава посредата на ринга и зачаква музиката му да спре след което започва да говори на микрофон:

R.Truth: Greenwich Connecticut "WHAT'S UP"? Публиката силно отвръща "WHAT'S UP"!

Труф остава микрофона и зачаква своят опонент.

TITATRON!

Това е Примо.Примо обира ръцете на феновете и се качва на ринга след което позира пред публиката на сглобките и зачаква началото на мача!

Старт!

След началото на мача "The Truth" веднага се нахвръля върху Примо с буреносна атака от силни и леви чукове.Р.Труф прави таунта си а залата е в екзтаз и крещи името му.Р.Труф е много издържлив не случайно е Интерконтинентален шампион!Определено победата е нужна и на двете суперзвезди на този ринг.Р.Труф има мач на турнира и ще защитава златото си за 2-ри път и добре щу му се отрази една победа с която ще набере инерция за турнира.Примо пък иска да направи крачка в кариерата си и малко по-малко да започне да се издига.Брат му Карлито го направи и премина в Първична Сила.Но колега нека да се върнем към мача.Труф и Примо са на върха на сглобките и си раздават силни удари.Труф надделява като забожда лакът в чийнето на Примо.Труф хваща Примо и му прилага страхотен Suplex!Труф и Примо се изправя едновременно и започват да си забождад силни десни и леви коршета посредата на ринга.Труф надделява и забожда страхотен Kick право в тила на Примо.Примо пада на тепиха.Труф хваща Примо и го запраща към въжетата след което го посреща с великолепно изпълнена Hurricanrana!Примо лежи посредата на ринга а Труф се изправя и започва да прави знаци че се приготвя за края на този мач.Труф гледа към Пънк и Бесилото който искат да наблюдавът този мач но защо?Примо почти се изправи леко наведен е Труф се засилва и-и
Episiode 1 4v487it
Corkscrew scissors kick!Труф приковава раменете посредата на ринга..1,2,3!Каква победа и какво сериозно набиране на инерция преди турнира!

Winner:R.Truth(c)

----------------------------------------------------------------------------

Пренасяме се зад кулисите, където срещаме Marcus Cor Von!, той е с микрофон в ръка и започва да говори:

Cor Von:УАУ!!Невероятна победа за Р.Труф!Но Р.Труф на турнира аз и ти ще направим мечтаният мач за тази титла която е в теб.И двамата ще дадем всичко а един от нас ще си тръгне с златото.Точно така и това смятам да бъда аз.От много време желаех този мач а сега го получих ето че аз трябва да се бия с теб и трябва да постигна мечтата си да бъда Интерконтинентален шампион.Упсех Труф!

Кор Вон оставя микрофона на една маса и си продължава по пътя!

----------------------------------------------------------------------------

TITATRON!

Chris Jericho се показва на рампата а зад него гърмят пиро ефекти.Джерико върви със бавната си и дразнеща походка към ринга.Джерико се качва а ринга след което оглежда публиката и застава в един от ъгълите на ринга.

TITATRON!

Ooo Yea!Това е Избраният!Така го нарече Мистър Макмеан!Дрю Макентаер получава страхотен шанс да се бие на турнира но първо трябва да победи Крис Джерико!Дали ще успее?Макентаер пристъпва бавно към ринга качва се и гледа злобно Джерико.Макентаер се отегля в един от ъглите и зачаква началото!

Старт!

"The Real Face of SmackDown" Излгежда притеснен от залога в този мач.Крис Джерко или Дрю Макентаер ще е един от участниците в мача за титлата в Тежка Категория която сега е притежания на Джон Сина но след турнира може да бъде в 3 разлини суперзвезди.Макентаер и Крис се вкопчват посредата на ринга.Джерико надделява и забожда коляното си в корема на Макентаер.Крис сега притиска в един от ъгълите Дрю и започва да го обработва в буреносна серия от леви и десни коршета който попадът по-цялото тяло на Макентаер.Дрю прави опити да се предпази и някой път успява да се препази.Съдията прави забелешка на Джерико да спре с тези удари в ъгъла за минута.Крис започва да крещи на съдията като губи времето си което е достатъчно за Макентаер да се осъзнае.Джерико се връща при Дрю в ъгъла и отнася страхотен ъперкът от страна Дрю Макентаер.Джерико чак падна на тепиха.Макентаер веднага се възползва и започва да рита в главата и по-цялото тяло Джерико.Мача е съвсем равностоен.Макентаер ни показва голямо ниво на игра,страхотни изпълнение на ходовете му и много хъс който найстина му е нужен и му помага за победата.Макетаер сега хваща Джерико и това е врътотрошач посредата на ринга.Макентаер се изправя и забожда Elbow-Drop!Макентаер отново се изправя и вдига Джерико като го засилва към въжетата като се опитва да го повали с саблен удар но Джерико предвиди този ход и мина точно под ръката на Макентаер след оето го хваща и му прилага One-handed bulldog!Макентаер лежи на тепиха и се дръжи за носът си.Джерико се изправя и се връща в този така важен мач и за двете суперзвезди на този ринг.Джерико се изправя и дебне от единият ъгъл Макентаер.Дрю се изправя и получава DropKick!Макентаер лежи на тепиха а Джерико се засилва към въжетата и забожда Lionsault!Даа,Джерико уцели.Джерико се държи за корема и започва да причаква отново Макентаер да се изправи.Какво ли е намислил сега Джерико?Макентаер се изправя и се клатушка.Джерико се изправя от клекналото положение в което беше и-и-и
Episiode 1 531d74
Codebreaker за Макентаер!Джерико приковава посредата на ринга раменете на Дрю а съдията отброява....1,2,3!Крис Джерико отива на турнира.Каква победа.Дрю изглежда ядосан даде всичко от себе си но явно не му е било време.Крис отива на турнира кой ли ще е последният класирал се?

Winner:Chris Jericho (Go to "Fatal 4 Way" match for WHC Title)

----------------------------------------------------------------------------

Отново сме зад кулисите, където виждаме Big Show да върви забързано към arena-та. Изведнъж пред него изскача JB и му казва:

JB: Здравей, Big Show Може ли да ти задам няколко въпроса, преди мача?

Big Show: Казвай.

JB: Както мислиш за този мач между теб и противникът ти който е в тайна?Мислиш ли че ще успееш да го победиш и да се класираш на "Fataw 4 Way"?

Big Show: След малко, мисля да победа на всяка цена, това мисля да направя и на "Fatal 4 Way".А сега може ли да мина?

JB: Разбира се.

Big Show продължава да върви напред с увереност в себе си!

----------------------------------------------------------------------------

TITATRON!

Ето го и него!Big Show се показва на рампата с 24 каратова усмивка на лицето си.Най-големият атлет на земята върви към ринга като обира ръцете на феновете си.Грамадата се качва на ринга и с усмихва на лице прави своят Trade mark taunt!След което зачаква тайственият си претендент.


TITATRON!

Oo,да!Крис Майстора се завръща в разбиване.Крис е на рампата и прави таунта си а публиката е в езктаз.Очаква ни невероятен мач между Майстора и Грамадата.Крис се качва на ринга и зачаква началото на мача като загрява.

Старт!

Началото на тази така интересна битка бе дадено!Грамадата с усмивката си на лицето започва да става се по сериозен и по-сериозен явно осъзна че на турнира го очаква един много важен мач но дали ще успее да стгне до там всичко зависи от този мач на Грамадата!Грамадата сега е притиснъл в еди от ъгълите на ринга Майстора и му забожда силни леви и десни чукове.Майстора прави отчаяни опити да се измъкне от ъгъла но това е невъзможно срещу човек като Грамадата.Грамадата сега иска мълчание след което забожда Open-handed chop!Майстора пада на тепиха а Грамадата се усмихва отново.Незнам защо но Грамадата последно време е ного усмихнат.Грамадата ако победи ще се бие срещу съотборникът си в фаталната четворка Крис Джерико.Грамадата зачаква Майстора.Крис се изправя Биг Шоу го отнася със Spear!Грамадата се изправя и прави таунта си а Публиката е на крака,ще се пръсне по шевовете!Грамадата вдига Майстора и го запраща към въжетата след което го поваля на тепиха с страхувит саблен удар а Крис се преобърна във въздуха.Каква сила притежава Грамадата ако отиде на турнира той ще е главнaта заплаха и главният фаворит но дали ще успее да стигне до там.Биг Шоу е взел пълното наддмощие в мача.Грамадата сега хваща Майстора и го дръжи над главата си.Каква сила мили боже.След което Грамадата пуска Майстора зад себе си а той пада лошо.Грамадата позира пред публиката след което се приготвя и-и-и
Episiode 1 Bigshowkillsmasterswith
Knockout Punch!ОМГ ТОВА Е КРАЯТ С МАЙСТОРА!БИГ ШОУ ОПИТВА ТУШ 1,2,3!БИГ ШОУ Е ПОСЛЕДНИЯТ УЧАСТНИК В МАЧА НА ТУРНИРА МИЛОСТИВИ БОЖЕ НЕВЕРОЯТЕН МАЧ НИ ОЧАКВА!

Winner:Big Show(go to "Fataw 4 way")

----------------------------------------------------------------------------

Пренасяме се в офиса на "Da GM of SmackDown" Хълк Хоган. Той гледа право в камерата и започва да говори:

Hulk Hogan:Дами и господа, тук съм за да направя едно важно съобщение!Майн Евента тази вечер ще е в клетка!Точно така в клетка в която се оцелява единственно с туш,предаване или излизане от съоръжението!В тази клетка ще се борят две суперзвезди който доскоро бяха съотборници и отборни шампиони.Кристофър Даниелс и Ей Джей Стайлс!Преди Майн Евента ни очаква един мач между Маркус Кор Вон и Майк Кнокс.Новата ни предубивка получава втори шанс да се докаже а Маркус иска да набере наддмощие преди мачът му с Трут на турнира.Вече участниците в мача за титлата в тежка категория на турнира са ясни очаква ни страхотен мач на турнира.Е,това е от мен благодаря ви че ме изслушахте!

----------------------------------------------------------------------------

TITATRON!

"The Master of 619" се показва на рампата и върви уверено към ринга, облечен с тениска, кожено яке, дънки и микрофон в ръка. Той влиза зад въжетата застава в средата на ринга и започва да говори:

Rey Mysterio:От много време насам не ми върви.Загубих Интерконтиненталната титла но имам право на реванш който се още не съм използвал понеже не ми върви и имам пречуствие че ще го загубя.Губя сякакви мачове особено мач който можеше да ме класира на турнира.Но от последно време получавам писма в който аз съм заплашван от някого.Разпитах доста дълго време се интересувах а те продължаваха да се получавът.Ето че най-накрая разбрах кой ги праща!Това е едно жалко коп*ле което си мисли че е незабележим.Е ако беше като чичо си нямаше да имаш равен.Чаво Гереро домъкни си мръсния задник на този ринг и да се разберем.

TITATRON!

Чаво Гереро се показва на рампата с микрофон в ръка облечен с дънки и потник.

Чаво Гереро:Е,Мистерио разбрал си че съм аз.Е рано или късно това щеше да излезе на яве!Мистерио понеже ти ме обиждаш много и аз не те харесвам никак,даже много те мразя!Какво ще кажеш на турнира "Fataw 4 Way" да се срешнем един срещу друг?

Рей Мистерио:Е,Чаво харесвам ми едно в теб че си толкова тъп колкото и леля ти Вики Гереро.Ето защо аз приемам този мач на турнира ще се срешнем а до тогава успех.

Чаво хвърля микрофона и се засилва към ринга,влиза на ринга опитва да забоде удар на Мистерио но Мистерио отново го изненадва с бързината си и минава под ръката му след което слиза извън ринга и на бего стига до рампата като прави таунта си а Чаво му крещи да се върне на ринга.Как ли ще продължи тази връжда?

----------------------------------------------------------------------------

TITATRON!

"The Alpha Male" се показва на рампата като върви с наперена походка към ринга.Кор Вон се качва на ринга и зачаква опонента си!

TITATRON!

Mike Knox върви към ринга с злобна физиономия.Майк се качва на ринга и зачаква началото!

Старт!

Този мач започна!Майк тази вечер ми изглежда по-уверен колега.Явно тази вечер ще очакваме изненади от него и ще ни докаже че не е слаб за нашето шоу!Кор Вон пък иска да набере колко се може повече наддмощие преди турнира и мача му с Р.Трут!Като говорим за Р.Трут точно той победи миналата седмица в дебютния мач на Кнокс самият Майк.Но нека сега да видим какво се случва в мача.Майк има наддмощието.Кнокс хваща Кор Вон и му прилага страхотен Back Suplex.Mike сега вдига Кор Вон и го вдига високо като му прилага невоятен Vertical Suplex.Knox се изправя и вдига Кор Вон като го запраща в един от ъгълите на ринга след което и самият Майк се засилва и забожда страхотен саблен удар в ъгъла.Майк сега хваща Кор Вон и го зашраща към въжетата където го поваля с саблен удар.Но Кор Вон е дошъл с много хъс за победата тази вечер и веднага се изправя като се клатушка а Майк го поваля с Big Boot!Knox сега опитва туш..1,2...Повдигане!Кор Вон се повдигна мили боже какъв мач!Майк се изправя хваща Кор Вон и това е врътотрошач посредата на ринга.Кнокс отново дебне Кор Вон.Кор Вон се изправя,Майк се засилва и забожда Bicycle kick!Опит за туш..1,2 И НОВО ПОВДИГАНЕ!Кор Вон е невероятен!Майк се изправя и изглежда ядосън.Кнокс отново дебне Кор Вон да се изправи а той се изправя с помощ от въжетата.Кнокс го хваща и-и-и
Episiode 1 Mknox8gc
Knox Out!Майк опитва туш...1,2,3!Даа,победата отиде при Майк Кнокс.Той ни показа на какво се способен а Маркус е разочарован неможа да набере нужното му наддмощие!Какъв мач!

Winner:Mike Knox

----------------------------------------------------------------------------

Гринуич Кънектикът готовили сте?Време е за сензационият ни Майн Еван е клетката!

TITATRON!

Ето го и първият участник.Даниелс се показва на рампата като мощно таунтва и влиза в клетката без никакво притиснение!

*Get Ready To Fly*
TITATRON!

AJ Styles се показва на рампата а зад него гърмят пиро ефекти.Ей Джей се спира точно пред клетката като хубаво я оглежда и влиза на ринга.Стайлс се качва на върха на клетката и прави таунта си след което слиза от там и зачаква началото на мача!

Старт!

И така началото на Главният мач тази вечер е дадено!"The Phenomenal" A.J. Styles е много ядосън от това че Даниелс го предаде на турнира и 2 седмица след това се срещът в клетка и ето как Стайлс отреагирва.Стайлс е като побеснял и нанася буреносна атака от удари по-цялото тяло на Даниелс.Стайлс сега се вкопчва посредата на ринга с Даниелс и го избутва до сглобките.След което Сайлс започва хитро да го обработва в ъгъла.Даниелс прави опити да се предпази от ударите на Стайлс но те са неуспешни.Стайлс определено ще си отмъсти а тази връжда няма да свърши в тази клетка!Може да ги видим в още какви ли не мачове!Стайлс сега хваща за ръката Даниелс и го запраща в противоположният ъгъл на ринга,а Даниелс се забива в сглобките след което пада на тепиха.Стайлс вдига Даниелс и му прави страхотен суплекс."The New Nature Boy" вдига Даниелс и му прави втори пореден Vertical suplex!Ей Джей е невероятен днес.Определено е дошъл за победата.Стайлс сега хваща Даниелс и се качват на сглобките след което си раздавът силни удари.Даниелс надделява и избутва Стайлс от върха на сглобките.След което Даниелс се обръща и тъкмо да скача Стайлс вече се беше осъзнал и забожда Pelé Kick!Даниелс пада от сгоблките а Стайлс се изправя след което вдига Даниелс и това е Tornado DDT!Стайлс опитва туш..1,2..Повдигане!Даниелс е доста издържлив и сега ни го показва!Стайлс се изправя и вдига Даниелс като го запраща към един от ъгълите на ринга след което и Стайлс се засилва но Даниелс се одръпва и Стайлс се забива централно в сглобките след което пада а Даниелс прави хитър ход и започва да се катери по клетката като се опитва да се измъкне от нея но Стайлс го вижда и започва да се катери по клетката и го хваща за крака след което му забива няколко удари в гърба хваща го и това е POWER BOMB!OMG!STYLES Е НЕВЕРОЯТЕН!Стайлс опитва туш..1,2,3..НО КРАКЪТ НА ДАНИЕЛС Е НА ВЪЖЕТАТА!Стайлс сега предърпва посредата на ринга Даниелс и му прилага Stylin' Crab!Даниелс крещи от болка и прави отчаяни опити за да се измъкне!Ето че Даниелс успява и се измъква като прави Roll up!Съдията бързо реагира и започва да отброява 1,2..Повдигна се Стайлс!Даниелс се изправя преди Стайлс и го рита в корема след което го запраща към въжетата и се опитва да му забоде саблен удар но Стайлс се осети и минава под ръката на Даниелс след което минава зад него хваща го и това е Styles Suplex Special!Стайлс опитва туш 1,2...И отново повдигане!Невероятен мач!Какво ли не видяхме?!Стайлс се изправя преди Даниелс и го причаква!Даниелс се изправя а Стайлс го хваща и му прилага невероятен Starmaker!Стайлс сега прави таунта си и се приготвя да довърши Даниелс.Стайлс започва да позира пред публиката като чака Даниелс да се изправи!Даниелс се изправя Стайлс го хваща и това е Rack Bomb!Стайлс сега изправя отново Даниелс вдига го и-и-и
Episiode 1 Ajstylesstylesclash03uj5
Styles Clash ! ! !Стайлс го направи!Туширай го Стайлс!Но какво е намисли Стайлс?Стайлс се оглежда а не туширва Даниелс.Стайлс започва да се катери по клетката.Стайлс е на върха на клетката като мощно таунтва а публиката ще подивее!Стайлс слиза от въшната страна на клетката а публиката вече знае че победител е Стайлс.Дааа,Стайлс стъпа на земята и остави Даниелс да лежи посредата на ринга проснат по лице след своят финишър!Стайлс с усмивка на лице си тръгва а това беше неповторим мач!Благодаря ви че бяхте с нас до следващата седмица където ни очаква едно много интересно издание осещам го още от сега,колега!

Winner:AJ Styles

WWE Presents....
Back to top Go down
 
Episiode 1
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Episiode 1
» Episiode 1
» Episiode 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NXT,WWE,ECW and more cool diaries :: WWE Diary :: SmackDown-
Jump to: